Pogosta vprašanja   Išči   Seznam članov   Skupine uporabnikov   Registriraj se   Tvoj profil   Zasebna sporočila   Prijava

5. amaterska dirka slovenskega prvenstva

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Minimoto garaža Seznam forumov -> AP MINIMOTO - ARHIV
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
cunja za olje

Pridružen/-a: 16.09. 2008, 14:34
Prispevkov: 1
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 16 Sep 2008 20:09    Naslov sporočila: 5. amaterska dirka slovenskega prvenstva Odgovori s citatom

Čestitke vsem dirkačem in dirkačicam za 5° amatersko dirko Slovenskega Prvenstva. Žal ni bilo vremenskih kondiciji, kjub temu so vsi dirkači pozal kot vedno borbene dirke, izpeljane do konca brez hudih težav. Žal imam tud male opombe; v tej dirki pa so slovenski mehaniki pokazal da so tud oni pravi doktorji dopinga? Čakal sem si borbeno dirko med Nino in Roberto, pač tega ni uspelo, saj razlika je bila vidna. Nina ni pokazala borbene dirke s svojim pravim kitajskim dirkačem, saj jo je mehanik vidno bremzal, da ni bila tak naporna dirka zanjo. Vseeno česitke Nini za prvo mesto in da kjub vremenu je dirko izpeljala do konca, brez da bi kitajc "letel"...na tla. V isti kategoriji pa so pokazale veliko borbenost odlična Tanita in lanska prvakinja Amaterskega Prvenstva Slovenije Roberta. Tanita je štartala iz druge vrste in si po štartu osvojila drugo pozicijo, katero je obdržala do zadnjega kroga, kjer je Roberta, dobila priložnost na ovinku in jo prehitela. Tako je Roberta končala na drugem mestu, Tanita pa na tretjem. čestitke dvem punvcam, tud če ena ni končala dirke zaradi počene sprednje gume. Krasna dirka v open 1,kjer je Edi pokazal fansom odlično dirko.
Na drugem mestu pa je vedno sledil Super Čupo.
Žal v Kopru me ne bo, želim vsem da se full dobro imejte, za drugo sezono pa vas bom, kot vsako leto z navdušjem sledil.